Dzisiaj:
Wtorek, 18 czerwca 2024 roku
Elżbiety, Gerwazego, Marka, Marinya, Pauli

PRZEDŁUŻENIE KONKURSU „KLIMATYCZNE PO-WIŚLE”

3 sierpnia 2022 | komentarze 2

W ramach realizacji projektu LIFE- IP EKOMAŁOPOLSKA Powiat Dąbrowski zorganizował konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest rower, czas zgłoszeń został wydłużony do 31.08.2022 r.

Przypominamy, że konkurs skierowany jest do każdego mieszkańca powiatu dąbrowskiego, któremu klimat nie jest obojętny.

„KLIMATyczne Powiśle” to nie tylko konkurs fotograficzny to także zwiększanie świadomości ekologicznej mieszkańców, wytworzenie przekonania, że przyroda powiatu dąbrowskiego jest wartością wspólną, której stan zależy tylko od nas, a bez wątpienia zasługuje na to, aby zadbać o zachowanie jej niepowtarzalnych walorów. Wybierając rower zamiast samochodu nie tylko ograniczysz emisję dbając o klimat i środowisko ale również poprawisz swój stan zdrowia. Jednocześnie trzeba pamiętać, że ruch rowerowy to również bezpieczeństwo na drodze. Kask, odblaski oraz światła są niezbędnym elementem, o którym każdy rowerzysta powinien pamiętać wybierając się na wycieczkę.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęć z wycieczek rowerowych, gdzie przynajmniej na jednym zdjęciu będzie uwieczniony element bądź całość roweru, a na kolejnych walory krajobrazowo przyrodnicze powiatu dąbrowskiego (max 6 zdjęć). Do zdjęć należy dołączyć krótki opis wraz z lokalizacją. Mile widziane będą również zrzuty z ekranu aplikacji potwierdzające pokonane trasy rowerowe.

Celem przedsięwzięcia jest wykształcenie proekologicznych postaw u mieszkańców powiatu, a także zachęcenie do aktywnego współuczestnictwa w działaniach mających na celu poprawę stanu klimatu i środowiska poprzez korzystanie z komunikacji bezemisyjnej.
Zdjęcia należy przesłać na adres: konkursy@powiatdabrowski.pl

czytaj więcej


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 3 sierpnia 2022 o 17:28
  Nick :
  Wszystko ok. Tylko gdzie można wysyłać zdjęcia?? Zero informacji
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 4)
 2. 7 sierpnia 2022 o 16:26
  krzysio6666 :
  Jak zero informacji, jak byk pisze że szczegóły na stronie powiatu, jest kod do zeskanowania żeby nie trzeba było ręcznie klepać w klawiatur
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)