Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

RADGOSKIE SOBÓTKI Z EFEKTOWNYM FINAŁEM

27 czerwca 2022 | Brak komentarzy

Za nami wiele godzin zabawy podczas Radgoskich Sobótek. Impreza powróciła po pandemicznej przerwie przyciągając liczną publiczność. Organizator, czyli Urząd Gminy w Radgoszczy przygotował program zawierający moc atrakcji dla rodzin, ale nie i tylko.

Wydarzenie otworzył patron honorowy Radgoskich Sobótek – Marek Lupa, wójt gminy Radgoszcz. Następnie scena należała do dzieci, które brały udział w konkursach z nagrodami.

W międzyczasie na plaży zalewu w Narożnikach trwał konkurs budowania zamków z piasku. Budowle były imponujące!

Impreza była okazją do zaprezentowania się naszych młodych talentów. Pokazy taneczne podopiecznych Szkoły Tańca Latin Dance wzbudziły zasłużony podziw i aplauz. Było też magicznie za sprawą iluzjonisty Romana Roszyka. Trzeba również podkreślić, że panie z KGW w Radgoszczy przygotowały rewelacyjne przysmaki, które degustowano za darmo. Z kolei radgoscy WOPR-owcy zapewnili przejażdżki motorówkami po zalewie. Zgodnie z tradycją przeprowadzono konkurs na “Najładniejszy Wianek Sobótkowy”. Uczestnicy imprezy oddali się zabawie tanecznej z zespołem Rivia.

Finał Radgoskich Sobótek był efektowny. “Radgoskie Świtezianki” odtańczyły taniec wokół płomieni i wypuściły wianki na wodę. Chwilę później niebo rozświetliły fajerwerki.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)