Dzisiaj:
Sobota, 24 lutego 2024 roku
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz, Lucjusz, Maciej, Piotr

ŚMIERTELNY WYPADEK

21 lutego 2023 | komentarze 2

Dąbrowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Olesno na ul. Sucharskiego.

Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniosła 43-letnia mieszkanka powiatu dąbrowskiego.

21.02. br. po godz. 4.00, dyżurny dąbrowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Olesno na ul. Sucharskiego (droga powiatowa nr 1313) w polu uprawnym znajduje się zniszczony samochód. Na miejsce został skierowany patrol mundurowych. Policjanci stwierdzili, że doszło do wypadku drogowego a w pobliżu znaleźli zwłoki kobiety.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel, jadąc w kierunku miejscowości Olesno od miejscowości Wola Żelichowska, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód zjechał z prawego pasa jezdni na pobocze, następnie dachował i uderzył w słup trakcji energetycznej. W samochodzie podróżowała tylko kierująca. Niestety kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń przed przyjazdem służb ratunkowych. Policjanci dąbrowskiej drogówki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Pojazd, którym poruszała się mieszkanka powiatu dąbrowskiego zabezpieczono do dalszych czynności. Teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

KPP w DT


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 23 lutego 2023 o 12:54
  ZASMUCONY :
  Boże miłosierny, to już trzeci wypadek śmiertelny ciągu trzech miesięcy w okolicach dąbrowy tarnowskiei ,cosię dzieje?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 6)
 2. 24 lutego 2023 o 10:00
  dąbrowianin :
  Bóg tu raczej nie ma z tym nic wspólnego. Najczęściej niedostosowanie prędkości do panujących warunków czy też błąd ludzki. Tyle.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 6)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)