Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku
Adolfa, Alfa, Agnieszki, Franciszka, Laury

“ŚWIĘTO ZIEMNIAKA”

22 września 2021 | 1 komentarz

Stowarzyszenie Kobiet Wsi Smęgorzów serdecznie zapraszają wraz z Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej na VIII Święto Ziemniaka. Festyn pn. „VIII Święto Ziemniaka w Smęgorzowie – dzieci i młodzież aktywnie spędzają czas wolny” to impreza, która w ostatnich latach na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń gminnych.

W tym roku odbędzie się 26 września br. na boisku sportowym w Smęgorzowie od godz. 15:00.

W bogatym programie wydarzenia przewidziano występy artystyczne oraz „konkursy ziemniaczane”. Jednym z oczekiwanych w Święcie Ziemniaka będzie oczywiście motyw kulinarny, a degustacja potraw na bazie ziemniaka będzie towarzyszyła uczestnikom do wyczerpania przygotowanych zapasów.

Wśród atrakcji: strefa dla dzieci z kącikiem plastycznym, dmuchanym placem zabaw, bańkami mydlanymi, popcornem, watą cukrową oraz wieloma konkursami. W strefie gastronomicznej degustacja potraw regionalnych, ognisko, miody z lokalnych pasiek. Przewidziano również możliwość dokonania spisu w Narodowym Spisie Powszechnym 2021.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Gminy Dąbrowa Tarnowska.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 22 września 2021 o 21:44
    uważny :
    Brawa dla kobiet ze Smęgorzowa, między innymi takie festyny integrują mieszkańców .Życzę udanej zabawy wszystkim uczestnikom.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +7 (w sumie : 11)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)