Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

SZCZUCIN: KIERMASZ WIELKANOCNY

12 marca 2024 | Brak komentarzy

Już w najbliższą niedziele, 17 marca, od godziny 11:00, rynek w Szczucinie zamieni się w oazę tradycji, smaków i radości!

Na Kiermaszu Wielkanocnym czekać będą stoiska pełne lokalnych smakołyków prosto od Kół Gospodyń Wiejskich oraz wyjątkowe rękodzieła artystyczne, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom unikalnych przedmiotów.

Ale to nie koniec atrakcji! Gościem specjalnym wydarzenia będzie niezwykle utalentowana kulinarna ekspertka, Ewa Wachowicz! Przygotujcie się na niezapomniane spotkanie z tą gwiazdą kuchni. A to jeszcze nie wszystko! Podczas kiermaszu odbędzie się konkurs na tradycyjną potrawę kuchni polskiej, który zapewni mnóstwo emocji i smakowych doznań.

Nie zapomnijcie odwiedzić stoiska programu „Czyste Powietrze”, gdzie będzie można uzyskać cenne informacje na temat ochrony środowiska oraz wziąć udział w zbiórce zakrętek i zużytych baterii. W zamian za Waszą pomoc, otrzymacie sadzonki kwiatów, a wszystkie zebrane zakrętki zostaną przeznaczone na leczenie dla chorego Miłoszka. To prawdziwy gest solidarności i wsparcia dla mieszkańca Szczucina!

Nie tylko program „Czyste Powietrze” angażuje się w szczytny cel! Stoisko Stowarzyszenia Młodzi Kreatywni również będzie kwestować na rzecz Miłoszka, sprawiając, że nasz kiermasz nabierze jeszcze większego znaczenia społecznego.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wspólnej zabawy i dobrej, wielkanocnej atmosfery! Niech ten dzień będzie pełen radości, smaku i serdeczności!

Informacje o wydarzeniu:

Data: Niedziela, 17 marca

Godzina: Start o godzinie 11:00

Miejsce: Rynek w Szczucinie

szczucin.pl


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)