Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku
Adolfa, Alfa, Agnieszki, Franciszka, Laury

TURNIEJ STRATEGICZNYCH GIER PLANSZOWYCH

22 września 2021 | 1 komentarz

Szkolny Klub Gier Planszowych GRAciarnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika jest Organizatorem II Gminnego Turnieju Strategicznych Gier Planszowych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uczestnicy Turnieju będą brali udział w Rozgrywkach w strategiczną dwuosobową historyczną wojenną grę planszową: „Trzecie powstanie 1921” wydaną pod patronatem MON i opracowaną przez stowarzyszenie Pospolite Ruszenie.

Gra dotyczy dramatycznych starć między Polakami i Niemcami podczas trzeciego powstania śląskiego i turniej jest formą upamiętnienia tych wydarzeń z okazji setnej rocznicy w roku 2021.

Turniej odbędzie się 9 listopada 2021 r. od godziny 10:00 w Szkolnym Klubie Gier Planszowych GRAciarnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika budynek przy ul. Zaręby 22.

czytaj więcej

 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 22 września 2021 o 17:07
    SB :
    Dziękujemy za udostępnienie . Chcemy takim turniejem chociaż trochę przyczynić się nie tylko do propagowania historii lub rozrywki intelektualnej bez prądu, ale też do budowania dobrych relacji po pandemii poza siecią! Organizatorzy.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +4 (w sumie : 6)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)