Dzisiaj:
Piątek, 24 maja 2024 roku
Emilii, Iwony, Jana, Michała, Symeona

WARSZTATY MUZYCZNE „MI(SZCZE) PRZEBOJÓW”

23 maja 2022 | Brak komentarzy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza chętne dzieci w wieku 7-12 lat na warsztaty muzyczne organizowane w ramach realizacji projektu „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia”.

Warsztaty muzyczne pt. „MI(SZCZE) PRZEBOJÓW” prowadzone przez  Annę i Bartłomieja Więcków odbędą się w trzech terminach: 30 maja oraz 13 czerwca w godzinach 16:00-18:00, a także 15 czerwca w godzinach 17:00-19:00 (o ewentualnej zmianie terminów zgłoszeni uczestnicy informowani będą bezpośrednio).

Podczas zajęć przygotowywana będzie oprawa dźwiękowa do jesiennego spektaklu „Niezły raban na wesoło… przy Polnej”, który będzie efektem także wielu innych warsztatów (literackich – scenariusz, plastycznych – scenografia i kostiumy oraz aktorskich – dla osób odgrywających role w przedstawieniu).

Informacje o kolejnych warsztatach w najbliższym czasie.

OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY pod nr tel. 14 655 93 03 wew.17 lub bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci.

Prowadzący warsztaty muzyczne: Anna Więcek – z wykształcenia polonistka , z zamiłowania skrzypaczka. Jest czynnym nauczycielem w szkole podstawowej, gdzie uczy języka polskiego, historii i wiedzy o społeczeństwie. Swoje umiejętności muzyczne i pedagogiczne wykorzystuje szczególnie w pracy z dziećmi, ale także w Młodzieżowym Chórze Parafialnym działającym w Dąbrowie Tarnowskiej.

Bartłomiej Więcek – ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie akordeonu. Swoje umiejętności wykorzystuje komponując i aranżując utwory reprezentujące różne gatunki muzyczne. Amatorsko zajmuje się realizacją dźwiękową i masteringiem.

Oboje współpracowali przy realizacji debiutanckiej płyty siostry Urszuli Tomaśko pt. „Panie, Ty wiesz”.

Projekt „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)