Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 czerwca 2024 roku
Adolfa, Alfa, Agnieszki, Franciszka, Laury

WIELKA ORKIESTRA W DĄBROWIE-OFICJALNY WYNIK

15 lutego 2023 | Brak komentarzy

Potwierdziły się w dużej mierze szacunkowe dane dotyczące wielkiego rekordu finansowego zbiórki w ramach 31. Finału WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej.

Co prawda, kwota jest nieco niższa od podawanych nieoficjalnych prognoz ponad tydzień temu, ale wynik nadal jest imponujący i stanowi powód do dumy dla blisko setki wolontariuszy zarejestrowanych w sztabie w DDK i ofiarnych mieszkańców powiatu.

Różnica między kwotą szacowaną a sprawdzoną przez bank wynika z błędnego sumowania poszczególnych wartości z ponad 95 puszek kwestujących osób. Procedury bezpieczeństwa (specjalne koperty stosowane w przypadku przeprowadzania egzaminów państwowych), zasady pracy komisji i komisyjne liczenie w sztabie oraz w banku uniemożliwiają jakiekolwiek ingerencje w zbiór zebranych pieniędzy.

Ostateczny wynik to 76.486,09 zł, na co składają się następujące elementy:
– puszki wolontariuszy 58857,33
– skarbony stacjonarne w zaprzyjaźnionych firmach 464,82
– e-skarbony 285
– waluta obca 513,04
– aukcja gadżetów 11012
– wpisowe z turniejów sportowych 3035
– loteria fantowa i wolne datki na koncercie 1031,90
– sprzedaż ciast podczas koncertu 1287

Paweł Chojnowski – Szef Sztabu, Konrad Abramowicz – Zastępca Szefa Sztabu, Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Lesław Wieczorek – Starosta Dąbrowski dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, sponsorom, partnerom za wspaniałą, solidarną postawę. Szczegółowa lista zasłużonych zostanie wkrótce opublikowana na stronie internetowej DDK i profilu Facebooka sztabu WOŚP w Dąbrowie.

DDK


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)