Dzisiaj:
Poniedziałek, 25 września 2023 roku
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław

ŻABNO: KONKURS LITERACKO-FOTOGRAFICZNY

18 września 2023 | Brak komentarzy

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie organizuje Gminny Konkurs Literacko-Fotograficzny „Zachować żywe piękno”. Odbędzie się on w ramach projektu „Nieduże Żabno, a jak wielkie skrzyżowanie dróg – wokół twórczości ks. Janusza St. Pasierba”.

Do udziału w konkursie zapraszamy amatorów jak i profesjonalnych fotografów z terenu Gminy Żabno. Prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: do 14 roku życia, od 15 do 20 roku życia, powyżej 21 roku życia.

Każdy z uczestników może zgłosić na konkurs 1 zdjęcie, które jest ilustracją do wiersza lub prozy (lub fragmentów) autorstwa ks. Janusza St. Pasierba. Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie uczestnictwa poprzez dostarczenie do dnia 30.09.2023 r. do godz. 15.00 do M-GBP w Żabnie zdjęcia wraz z kartą zgłoszenia.

Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu na stronie Organizatora: http://www.biblioteka.zabno.pl/index.php/35-artykuly/2023/29096-gminny-konkurs-literacko-fotograficzny-zachowac-zywe-piekno

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)