Dzisiaj:
Piątek, 16 kwietnia 2021 roku
Benedykta, Bernadetty, Erwina, Julii, Urbana

Zagrali w brydża z CORDARE

26 września 2018 | Brak komentarzy

Po raz drugi w sercu Powiśla Dąbrowskiego Fundacja CORDARE zorganizowała Turniej Brydża Sportowego. Odbył się on w gościnnych progach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

W tej niecodziennej dla miasta imprezie wystartowali zawodnicy nie tylko z Powiśla, lecz także z innych miejscowości Polski Południowej. Wśród uczestników byli zarówno zawodnicy związani na co dzień z klubami brydżowymi, jak i niezrzeszeni.

Po trwających około pięciu godzin, emocjonujących potyczkach, 24. września 2018 roku, tuż przed 22.00 wyłoniono najlepsze pary turniejowe.

I miejsce zdobyła para: Tadeusz Urbanek i Zbigniew Wilisowski (Mistrzowie Krajowi)

II miejsce: Adam Jan Stono (Mistrz Międzynarodowy) i Jerzy Stępień (Mistrz Krajowy)

III miejsce: Maciej Rodzaj (Mistrz Międzynarodowy) i Piotr Markiewicz (Mistrz Krajowy)

Najlepszą parą Powiśla okazali się: Janusz Wątroba i Ziemowit Sacha (Adept)

Podczas uroczystości finałowej – nagrodzone pary otrzymały puchary i dyplomy z rąk prezesa Fundacji CORDARE – ks. Roberta Biela, przewodniczącego rady Fundacji – Roberta Jachyma oraz burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego.

Nie zabrakło ciekawych, towarzyskich rozmów w kuluarach turnieju na tematy związane z brydżem. Organizatorzy zadbali też o ciepły posiłek dla wszystkich uczestników tego sportowego spotkania. W organizację przedsięwzięcia zaangażowali się również stypendyści CORDARE.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć, których autorem jest Kamil Smoła, a także do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami II Turnieju Brydża Sportowego CORDARE. (eMOr)

Tutaj WYNIKI

Galeria zdjęć

 

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)