Dzisiaj:
Poniedziałek, 29 listopada 2021 roku
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

ZAPISY NA RAJD ROWEROWY NA WESTERPLATTE

23 lipca 2019 | 1 komentarz

Ruszają zapisy na Rajd rowerowy z Gręboszowa na Westerplatte. 5 dniowa trasa – upamiętniająca 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej – z Gręboszowa, miejsca urodzenia i wychowywania się mjr Henryka Sucharskiego (dowódcy obrony Westerplatte) na Westerplatte na 1 września 2019 roku na godzinę 4:40 czyli godzinę wybuchu II wojny światowej.

Chcemy tym samym kultywować pamięć i wiedzę o tym bohaterze wśród uczestników rajdu oraz osób, które będziemy spotykać na trasie. Przejazd ma charakter patriotyczny.


Dzienny dystans przejazdu między 140 a 100 km. Przejazd nie ma charakteru wyścigu i będzie się odbywał w maksymalnie 15 osobowych grupach. Organizator zapewnia noclegi, ubezpieczenie uczestników, samochód bezpieczeństwa oraz organizuje transport rowerów z powrotem, a także pomoc w kwestii powrotu.

Organizatorem Rajdu są Trasy Rowerowe – Marek Mosio.

Zainteresowani mogą się zgłaszać się do końca lipca, dzwoniąc pod nr: 726 585 310 lub pisząc na facebooku: facebook.com/trasypowisle

Zapraszamy! Ilość miejsc ograniczona!


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 6 sierpnia 2019 o 07:47
    jag :
    właśnie wróciłam z Westerplatte - jestem pod wrażeniem, choć mój obraz Westerplatte poznany z historii zmienił się pod wpływem przewodnika, który naświetlił rys historyczny, nie jest prawdą, że Westerplatte jest brudne i zaniedbane jak to w propagandzie szerzy nasz rząd, by je odebrać Gdańskowi,trzeba tam być i to przeżyć - świetny pomysł na rajd
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)