Dzisiaj:
Czwartek, 7 grudnia 2023 roku
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł

ZAPROSZENIE NA CYKL TURNIEJÓW

20 listopada 2019 | komentarze 2

Przez najbliższe dwa weekendy Hala Sportowa im. Agaty Mróz-Olszewskiej oblegana będzie przez najmłodszych adeptów piłki nożnej.

Przed nami bowiem VI Edycja Dąbrowskiej Dębowej Jesieni, cyklu halowych turniejów piłki nożnej. Organizatorem i pomysłodawcą tej prestiżowej imprezy jest Football Academy Dąbrowa Tarnowska oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej a Honorowy Patronat przyjęty został przez Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego.


To duże wydarzenie sportowe organizowane jest nieprzerwanie od 6 lat i gromadzi przy każdej edycji blisko 400 młodych zawodników.

W tym roku do rywalizacji przystąpią chłopcy i dziewczęta z roczników 2008, 2010 2011, 2012. Na Hali Sportowej gościć będziemy m.in. Stal Mielec, Korona Kielce, Unia Tarnów Bruk Bet Termalika, FA Jędrzejów, Pogoń Staszów i wiele innych.

Poszczególne turnieje VI Dąbrowskiej Dębowej Jesieni zapraszają na Halę Sportową im. Agaty Mróz-Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej w najbliższe dwa weekendy:

23 i 24 listopada oraz 30 listopada i 1 grudnia 2019 r.

UM w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 3 grudnia 2019 o 09:05
  Darek :
  Pytanie chyba do Pana Burmistrza (choć wiadomo,że kto inny decydował....) skoro Urząd Gminy był współogranizatorem tego bardzo prestiżowego turnieju.Czy Urząd Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej nie wie , że ISTNIEJE sekcja piłki nożnej "Dąbrovia" ? Widocznie DT nie ma nic wspólnego z Dąbrovią skoro nie jest zapraszana na ten turniej.Oczywiście , liczy się aktywizacja dzieci i dobra zabawa a tak naprawdę liczy sie marketing tego Pana który naprawdę organizował ten turniej. Pomijając tego Pana dziwię się tylko władzom Urzędu Gminy że podając się za współorganizatora nie zadbały aby sekcja Dabrovii brała udział w tym "prestiżowym" turnieju. Wstyd Panowie.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +3 (w sumie : 3)
 2. 3 grudnia 2019 o 11:15
  teusz :
  No tak ale grała drużyna Czarnovia hahaha normalnie jaja.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)