Dzisiaj:
Środa, 28 lutego 2024 roku
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman

„ZDROWIE PSYCHICZNE DZIECI I MŁODZIEŻY”

13 października 2022 | Brak komentarzy

Biblioteka Pedagogiczna w Tarnowie Filia w Dąbrowie Tarnowskiej ogłasza zapisy do sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli pod nazwą:
Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.

Oferta skierowana jest do pedagogów szkolnych, pedagogów specjalnych, psychologów, wychowawców i wszystkich zainteresowanych, czynnych zawodowo nauczycieli.


Spotkanie organizacyjne odbędzie się 19 października 2022 r. o godz. 13.00 w siedzibie filii w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Polnej 13.

W programie:
• diagnoza potrzeb,
• warsztaty: Kompetencje społeczno-emocjonalne ucznia – skrzynka z narzędziami współczesnego pedagoga i wychowawcy,
• Biblioteczka Pedagoga – prezentacja nowości książkowych Biblioteki Pedagogicznej przydatnych w pracy pedagoga szkolnego i wychowawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 18 października do godz. 12.00. W tym celu prosimy o wysłanie na adres: dabrowat@bpt.edu.pl wiadomości o treści „Zgłaszam chęć udziału w sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli pod nazwą Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży.”

Udział w sieci jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie karty bibliotecznej oraz potwierdzenie przybycia. Osoby, które nie są zapisane do biblioteki, mogą to zrobić w dniu spotkania. Biblioteka nie pobiera opłat za wydanie karty bibliotecznej.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)