Wtorek, 30 kwietnia 2024 roku
Bartłomieja, Jakuba, Katarzyny, Mariana

Mecz oldbojów

1 maja 2011 | komentarze 3

Sprawozdanie  z meczu  pomiędzy drużyną  „Przedsiębiorcy Dąbrowa Tarnowska „  a drużyną  z  Londynu „ Bank Of England Footboall   Club, który odbył się  na naszym stadionie   30 kwietnia.

Goście zostali przywitani przez   Starostę  i V-ce starostę  Dąbrowy Tarnowskiej  oraz  V-ce Burmistrza  i Przewodniczącego Rady  Dąbrowy Tarnowskiej.

Przed rozpoczęciem   meczu wymienione zostały pomiędzy drużynami i przedstawicielami samorządu  gminnego i  powiatowego  drobne upominki – jak koszulki , emblematy miast i  proporczyki drużyn .

Wynik  meczu  1:3,  sędziował  Łukasz  Masłoń, przy  asyście  Łukasza Witolda i  Marcina Dzięgla.

Składy drużyn:

„ Przedsiębiorcy Dąbrowa Tarnowska „-

Bogusław Gądek – kap. drużyny, Paweł Zając, Krzysztof Lelek, Józef Jastrząb, Arkadiusz  Derus, Janusz Kiwior, Robert Tomala, Piotr Dudek, Józef Kawa, Wiesław Krajewski, Kazimierz Jurek, Robert Skrzyniarz,  Andrzej Bryła  i Piotr Zając.

Skład drużyny „Bank Of England Football Club „-

Mike  Harris –kapitan drużyny, Charles Neil, Clyde Kellert, Mattt Cannon, Steve Waddon, Trevor Astwood, Nathan Parker, Mechel Lap, Per Ttroen, Keit Chapman  i Piotr Baster.

Wynik spotkania: do przerwy  0:0, w drugiej połowie goście  strzelili  3 bramki –  Keith Chapman, Steve Waddon  i Mike Harris, dla naszej drużyny bramkę   honorową  zdobył  Piotr Dudek.