Sobota, 4 maja 2024 roku
Floriana, Grzegorza, Michała, Moniki

Czwórbój lekkoatletyczny

11 maja 2012 | komentarzy 7

W ramach realizacji kalendarza współzawodnictwa sportowego szkół przeprowadzone zostały 18 maja br . Mistrzostwa Powiatu szkół podstawowych czwórboju lekkoatletycznym.

W programie zawodów: biegi na 60m, na 600 – dziewczęta, na 1.000 m chłopcy, rzut piłeczką palantową i skok w dal.

W kategorii dziewcząt I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy zdobywając 934 pkt . Skład zwycięskiej drużyny: Marta Urban, Klaudia Pikul, Paulina Banaś, Natalia Mazur, Ola Zielińska, Natalia Łabuz, Ola Kułaga.

II miejsce –V-ce Mistrz Powiatu to uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu – 830 pkt

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – 584 pkt

IV miejsce – Sz. P. Olesno – 537 pkt

W kategorii chłopców I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bolesławiu – 697 pkt, w składzie Przemysław Topór, Dominik Ząbek, Klaudiusz Woźniak, Damian Piwowarczyk, Kamil Woźniak, Adrian Twardzik.

II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu z 689 pkt to drużyna chłopców ze Sz.P. w Radgoszczy

III miejsce – Sz.P. Lipiny – 653 pkt

IV miejsce – Sz.P. Olesno – 607 pkt

V miejsce – Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – 605 pkt

Najlepsi zawodnicy to: Natalia Mazur z Radgoszczy – zdobyła 220 pkt i Piotr Cygan z Lipin, który zdobył 208 pkt.

Zwycięzcy i najlepsi zawodnicy otrzymali dyplomy, medale, puchary, statuetki, które wręczali w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego nauczyciele wychowania fizycznego.

Na zawody rejonowe jadą drużyny z I i II miejsca.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).