Dzisiaj:
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku
Bereniki, Julianny, Justyna, Marii, Waleriana

„DĄBROWA TARNOWSKA PAMIĘTA O ŻOŁNIERZACH NIEZŁOMNYCH”

12 kwietnia 2023 | 1 komentarz

Stowarzyszenie Twórców Kultury Powiśla Dąbrowskiego otrzymało dotację na zadanie „Dąbrowa Tarnowska pamięta o Żołnierzach Niezłomnych”.

Złoży się na nie koncert patriotyczny, Apel Poległych i wystawa malarstwa krzewiącego miłość do „naszej małej ojczyzny” (plony kilku lat plenerów malarskich „Barwy Dąbrowy”).

W koncercie 3 maja na parkingu DDK (w razie złej pogody w sali kinowej) wystąpią aktorzy Teatru Zagłębie w Sosnowcu: Beata Marczewska i Tomasz Muszyński, z towarzyszeniem pianisty, akordeonisty i trębacza.
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach programu Mecenat Małopolski – I edycja.
Wydarzenie jest częścią V edycji festiwalu patriotycznego „Zaśpiewaj dla Konstytucji Trzeciego Maja”, w którym wystąpią uczniowie szkół z terenu gminy Dąbrowa Tarnowska i śpiewać będą wspólnie z widzami koncertu. Patronat honorowy nad projektem STKPD objął Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej a nad festiwalem Wiesław Krajewski – Poseł na Sejm RP. Współorganizatorem i partnerem strategicznym jest Dąbrowski Dom Kultury.

Patronat medialny: „Koncertowy Tarnów i Okolice”, „Imprezowy Region”, „E-Kurier Dąbrowski”.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 15 kwietnia 2023 o 16:20
    wyklęty :
    pamiętamy pamoietamy ,jak nas zbrodniarze z jałty na żecz zbrodniarzy z ameryki nas zdradzili na interes hitlera pamietamy ,a jak ze pamiętamy
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -1 (w sumie : 3)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)