Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

DNI SZCZUCINA 2024

21 czerwca 2024 | komentarze 2

Zapraszamy na Dni Szczucina, które odbędą się 22 czerwca na Placu Targowym. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 17:00, a wieczór będzie pełen atrakcji dla każdego. 

O godzinie 20:30 na scenie pojawi się Sławomir, znany i lubiany artysta, który swoim energicznym występem zapewni niezapomniane chwile i dobrą zabawę. Przygotujcie się na wyjątkowy koncert pełen hitów i pozytywnej energii.

W programie Dni Szczucina znajdziecie także:

Laureaci IX Festiwalu Muzycznego im. M. Gawlik
Pokazy taneczne
Występ Mikołaja Bekera
Ola Żuchowicz
Antrakt
Uwaga na jeże
Iluzja – zabawa taneczna
Strefa zabaw dla najmłodszych
Gastronomia

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które umilą czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Pokazy taneczne, strefa zabaw dla najmłodszych i pyszna gastronomia to tylko część z tego, co na Was czeka.

24 czerwca – Spotkanie autorskie

Dni Szczucina to nie tylko muzyka i zabawa. 24 czerwca o godzinie 19:00 w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie (ul. Rudnickiego 23) odbędzie się spotkanie z Robertem Górskim i Moniką Sobień-Górską. Autorzy książki „Jak zostałem Prezesem” opowiedzą o swojej pracy i twórczości, a także odpowiedzą na pytania publiczności.

Rezerwacja miejsc na spotkanie jest możliwa pod numerem telefonu: 537 875 365.

Organizatorzy i partnerzy

Dni Szczucina 2024 organizowane są przez Gminę Szczucin oraz Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie (SCKiB) przy wsparciu licznych sponsorów i partnerów medialnych.

Patronat medialny: TEMI.pl, e-Kurier Dąbrowski, Miastoiludzie.pl, RDN Małopolska, Tarnowska.tv, Koncertowy Tarnów i Okolice, Imprezowy Region

Sponsorzy: TANKPOL, PosProject, F.H.U Furgał, Groszek Szczucin, Rol-Bud sp z o.o. , Masarnia Szczucin, PIZZA Havana, KatpolSzczucin, Skład Budowlany i Centrum Ogrodnicze „Kmieć”, Tarsmak – wiemy jak łączyć smaki, Hurtownia Wisła, Wodnik – Hurtownia Remontowo-Instalacyjna

Zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości do wspólnego świętowania Dni Szczucina 2024! Będzie to wspaniała okazja do integracji, zabawy i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

szczucin.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 22 czerwca 2024 o 10:40
  Zainteresowany :
  A jaki jest program tegorocznych Dni Dąbrowy i kto wystąpi?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 2)
 2. 23 czerwca 2024 o 17:07
  do zainteresowany :
  Nieoficjalnie wiadomo że Lady Gaga w tym Roku
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +3 (w sumie : 3)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)