Dzisiaj:
Poniedziałek, 25 września 2023 roku
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek, Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas, Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus, Świętopełk, Wincenty, Władysław, Władysława, Włodzisław

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 stycznia 2023 | komentarze 2

Dzień babci i dziadka, to święto obchodzone nie tylko w Polsce. Obchodzone jest w różnych terminach. W naszym kraju przyjęto, że babcie obchodzą swój dzień 21 stycznia, a dziadkowie dzień później, czyli 22 stycznia.

W tych dniach dzieci wręczają własnoręcznie wykonane drobiazgi i laurki, składają życzenia, a szczęśliwi dziadkowie odwiedzają przedszkola, szkoły i ze wzruszeniem oglądają przygotowane przez najmłodszych inscenizacje.

Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich Święta składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia, radości, uśmiechu na co dzień i pociechy ze wszystkich wnuków oraz prawnuków.

Zespół redakcyjny „e-Kuriera Dąbrowskiego”

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 24 stycznia 2023 o 09:32
  Uwaga! :
  Uwaga mieszkańcy powiatu Dąbrowskiego! Jakiś oszust - gamoń dzwoni z płaczem (na numery stacjonarne), szlocha i mówi o wypadku próbując podszyć się pod członka rodziny. Typowa metoda wyłudzenia pieniędzy! Ostrzeżcie swoje rodziny, a przede wszystkim seniorów!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 4)
 2. 24 stycznia 2023 o 17:01
  Do Uwaga! :
  Niestety jedna babcia dała się nabrać. 88-latka z pow. dąbrowskiego straciła 71 tys zł.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)