Sobota, 4 maja 2024 roku
Floriana, Grzegorza, Michała, Moniki

Ferie na sportowo – piłka nożna

24 lutego 2012 | Brak komentarzy

Zbliża się  koniec ferii zimowych. Dzisiaj tj. 24.02.2012 odbył się halowy turniej piłki nożnej dla uczniów ze szkół podstawowych.

O puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej walczyło  5 drużyn. Mecze rozegrane zostały systemem każdy  z każdym, 2 x po 7 minut.

10. „Real DT” –   „FC Orły „ –   0:5

I miejsce  z 12 pkt  zdobyła drużyna „Dream Team„ w składzie:  Daniel Ptak,  Arkadiusz Celak, Grzegorz   Czuba, Paweł  Ptak, Dominik Ciemieniowski, Norbert Stachura.

II miejsce –  9 pkt – „ FC Orły” – w składzie:  Paweł Leżoń,  Hubert Piękoś, Eryk Kmiecik, Sebastian Skalak,  Filip  Chmura, Oktawian Majchrowicz.

III miejsce –  6 pkt  – „  Real DT” w składzie: Michał Michalec,  Tomasz Michalec, Grzegorz Kiwior,  Jakub Kiwior,  Mateusz Starzyk, Daniel Partatus,  Patryk Kogut,  Dawid Hamielec, Mateusz  Hamielec.

IV miejsce –  3 pkt –„Crazy Boys„

V miejsce – 0 pkt – „ Mistrzowski KS „

Drużyny  z miejsc  I – III   zostały uhonorowane  dyplomami, pucharami i medalami, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej  wręczali sędziowie zawodów Anna Chmura i Marcin Białas.

źródło: MGOSiR