Piątek, 17 maja 2024 roku
Bruna, Sławomira, Weroniki, Wiktora

Ferie zimowe na sportowo – siatkówka

22 stycznia 2013 | Brak komentarzy

21.01. 2013r. zostały rozegrane mecze półfinałowe i finałowe z otwartego turnieju siatkówki z dnia 18.01. ( piątek). Mecze półfinałowe:

LO Nr 1 D.T. – Czarno Czarni – ( 25 : 20 ) ; ( 25 : 17 ) – 2 :0

Forward 1 – Gimnazjum Borki – ( 25 : 14 ) ; ( 25 : 14 ) – 2 : 0

Mecze finałowe :

Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużyną z Gimnazjum z Borek i Czarno Czarni – (15:25); (23:25) – 2 : 0

Mecz o I miejsce – Forward 1 – LO Dąbrowa Tarnowska – (25 : 18); (25 : 20) – 2 : 0

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce zdobyła drużyna Forward 1 w składzie: Łukasz Dąbroś, Michał Morawiec, Partyk Orwat, Przemysław Weryński, Mirosław Wielbłąd, Gabriela Kozicka.

II miejsce – LO Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce – Czarno Czarni

IV – Gimnazjum Borki

Następny turniej w dniu dzisiejszym to turniej siatkówki w kategorii wiekowej dla uczniów szkół gimnazjalnych. Zgłosiły się 4 drużyny, mecze rozegrane w systemie każdy z każdym.

Gimn. Nr 2 D.T. – Gimbaza – ( 21 : 18 ) ; ( 21 : 10 ) – 2 : 0

I miejsce zdobyła drużyna z Gimnazjum Borki w składzie: Magdalena Irla, Iza Irla, Gabriela Pietras, Renata Chrabąszcz, Sylwia Korbaś, Kamil Sieroń, Mateusz Zimoń.

II miejsce – Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie: Aleksandra Kusior, Aneta Witek, Aleksandra Sikora, Agata Sytoń, Kamila Skrzyniarz, Nikola Niezgoda, Aneta Marek, Patrycja Dykas, Monika Partyńska, Marzena Kupiec, Mateusz Kupiec, Klaudiusz Woźniak, Kamil Dorecki.

III miejsce – Koksy

IV miejsce – Gimbaza

Turnieje sędziował Mateusz Kabat i Anna Chmura.

Drużyny z obu turniejów z miejsc I – III otrzymały dyplomy, medale, puchary, które w imieniu burmistrza  Stanisława Początka wręczała sędzia turnieju Anna Chmura.

źródło: MGOSiR