Niedziela, 5 maja 2024 roku
Ireny, Ity, Piusa, Teodora, Waldemara, Zdzibora

Gimnazjada – Mistrzostwa Gminy w siatkówce

6 lutego 2013 | Brak komentarzy

6.02.2013 r. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej zostały przeprowadzone zawody szkolne – Mistrzostwa Gminy w siatkówce dla uczniów szkół gimnazjalnych- Gimnazjada.

W rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy wśród drużyn chłopców wzięły udział 2 szkoły gimnazjalne – Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej.

Mecz został rozegrany do 2 setów wygranych, zwyciężyła drużyna z Gimnazjum Nr 2 – 2:0; w setach (25:17); (25:13).

Skład mistrzowskiej drużyny: Kamil Mosio, Michał Żurawski, Kamil Dorecki, Kamil Kądzielawa, Kamil Łapa, Jakub Łapa, Daniel Małek, Mateusz Kupiec, Kacper Barabasz, Kamil Wolański, Klaudiusz Woźniak.

V- ce Mistrz Gminy – Gimnazjum Nr 1 w składzie: Michał Golemo, Kamil Klimaj, Kamil Kijak, Artur Guzik, Michał Leżoń, Paweł Bartoń, Filip Sojka, Piotr Mielec.

W kategorii dziewcząt zgłosiły się 3 drużyny: Gimnazjum Nr 1; Gimnazjum Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej i Gimnazjum Nr 3 z Gruszowa Wielkiego.

Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

Wyniki:

Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 2 – 0 : 2 w setach ( 19 : 25) ; ( 15 : 25 )

Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 3 – 0 : 2 w setach ( 21 : 25 ) ; ( 13 : 25 )

Gimn. Nr 2 – Gimn. Nr 3 – 2 : 0 w setach ( 25 : 8 ) ; ( 25 : 17 )

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy zdobyły dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 w składzie: Marlena Kupiec, Aleksandra Kusior, Natalia Cygan, Kamila Skrzyniarz, Karolina Błachaniec, Agata Sytoń, Nikola Niezgoda, Roksana Cygan, Monika Partyńska.

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna z Gimnazjum Nr 3 z Gruszowa Wielkiego w składzie: Paulina Tabor, Ewelina Kot, Paulina Kiwior, Weronika Ryczek, Katarzyna Noga, Aneta Kiwior, Natalia Taraska, Ewelina Piekielniak, Ewelina Łabędzka, Joanna Stanek, Magdalena Ciećko.

III miejsce – drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 1 .

Turniej sędziował Mateusz Kabat, sędzia stolikowy – Anna Chmura.

Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy, medale, puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczała Renata Świątkowska – Wrona i Mateusz Kabat.

źródło: MGOSiR

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)