Sobota, 11 maja 2024 roku
Benedykta, Filipa, Franciszka, Ignacego, Miry

Halowy turniej piłki nożnej

17 grudnia 2011 | Brak komentarzy

Uczennice szkół ponadgimnazjalnych w dniu 16 grudnia 2011 r. rozegrały turniej halowej piłki nożnej tytuł Mistrza Powiatu . Turniej został przeprowadzony na naszej nowej hali sportowej.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny dziewcząt z 4 szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Poniżej wyniki spotkań:

ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Breń 2:0

ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Szczucin 2:1

ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Szczucin – 0:0

ZSP Nr 2 – D.T. – ZSP Breń – 0:0

ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. -2:1

ZSP Breń – ZSP Szczucin -0:0

I miejsce, tytuł Mistrza Powiatu z 7 pkt zdobyła drużyna ze Szkoły Ponadgimnazjalnej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Katarzyna Gancarz, Katarzyna Maroszek, Ewelina Wajda, Kinga Szmit, Justyna Wnęk, Małgorzata Skotnicka, Urszula Skotnicka, Ewelina Minorczyk, Aleksandra Żelazna, Weronika Tapa i Paulina Kucemba.

II miejsce zdobiły dziewczęta z ZSP Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce – ZSP ze Szczucina

IV miejsce – ZSP Breń .

Królem strzelców turnieju została zawodniczka z ZSP Nr 2 – Patrycja Gorzela.

Sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Marcin Rej, Mirosław Jastrząb i Andrzej Soja.

Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami, medalami i pucharami, które wręczała Pani Kinga Gajek.

źródło: MGOSiR