Dzisiaj:
Środa, 28 lutego 2024 roku
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman

Hospicjum dziękuje Niezrzeszonym Dąbrowiakom

7 stycznia 2016 | 1 komentarz

W imieniu Wspólnoty Hospicjum/DPS Św. Brata Alberta w Dąbrowie Tarnowskiej z serca dziękuję Niezrzeszonym Dąbrowiakom z Chicago, a także Członkom „Klubu Luszowice” z Chicago za kolejny raz okazaną dobroć i wspaniałomyślne wsparcie działalności naszej Placówki, która od 17 lat służy nieuleczalnie chorym pacjentom w najtrudniejszym okresie ich życia.

Środki ofiarowane przez Niezrzeszonych Dąbrowiaków tradycyjnie przeznaczyliśmy na zakup specjalistycznych opatrunków i materiałów opatrunkowych niezbędnych w leczeniu wszelkich owrzodzeń i odleżyn tak często występujących u naszych pacjentów.

Dar „Klubu Luszowice” przeznaczyliśmy na konieczny zakup urządzeń nowego systemu alarmowego w kotłowni /poprzedni uległ poważnemu uszkodzeniu/ oraz na modernizację nagłośnienia w salach chorych, dzięki czemu obłożnie chorzy pacjenci będą mogli uczestniczyć nie tylko w liturgii, ale również innych organizowanych spotkaniach, koncertach, wieczornicach czy innych okolicznościowych inscenizacjach z udziałem dzieci i młodzieży okolicznych szkół, przedszkoli itp.

W aurze dni błogosławionego czasu, gdy „Syn został nam dany”, wszystkim wspomagającym Hospicyjne Dzieło życzymy, aby Bóg, który stał się człowiekiem wypełnił Wasze serca pokojem i swoją miłosierną Miłością. Niech w tym szczególnym Roku Łaski wspomaga w świadczeniu dobra i miłosierdzia ludziom, z którymi przychodzi dzielić codzienność oraz tym wszystkim, których On sam postawi na drogach życia w Nowym – 2016 Roku.

Dyrektor U. Mróz


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 19 stycznia 2016 o 01:01
    Mikolaj :
    Niezrzeszeni Dabrowiacy .................tak dajej........dzieki mieszkaniec D.T.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)