Środa, 1 maja 2024 roku
Anieli, Filipa, Jakuba, Jeremiasza, Jeremiego

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

11 października 2012 | Brak komentarzy

W ramach realizacji szkolnego kalendarza sportowego w dniu 10. X. br w Hali Sportowej im. Agaty Mróz- Olszewskiej zostały przeprowadzone Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej chłopców ze szkół podstawowych .

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy zgłosiło się 6 drużyn. Turniej został rozegrany w grupach, w systemie każdy z każdym, 2 x 7 minut.

Grupa A : Sz.P. Lipiny, Sz.P. Nieczajna Górna, Sz.P. Gruszów Wielki.

III miejsce – Sz.P. Gruszów Wielki – 0 pkt ; bramki 1 :4

Grupa B : Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska ; Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska , Sz.P. Szarwark.

III miejsce Sz.P. Szarwark – 0 pkt ; bramki 0 : 12

Mecz o III miejsce rozegrany został pomiędzy drużynami Sz.P. Nieczajna Górna a Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, który zakończył się zwycięstwem Sz.P. Nr 2 D.T 1 : 2

Mecz o I miejsce i tytuł Mistrza Gminy:

Sz.P. Lipiny – Sz.P. Nr 1 D.T. – 0: 3 .

Tytuł Mistrza Gminy wywalczyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej – prowadzona przez Krzysztofa Niemca w składzie: Jakub Kot, Daniel Sitko, Hubert Łapa, Oktawian Majchrowicz –Andolfi, Mateusz Starzyk, Mateusz Mikuła, Mateusz Minor, Patryk Pietras, Łukasz Tomala, Konrad Moździerz.

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna ze Sz.P. w Lipinach w składzie: Filip Kuta, Konrad Starzec, Arkadiusz Celak, Eryk Kurek, Wiktor Bożek, Piotr Starzec, Jerzy Leżoń, Piotr Wajda.

Sędzia turnieju – Jan Pisarski , sekretarz – Anna Chmura.

Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy, medale i puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczała Renata Wrona – Świątkowska.

źródło: MGOSiR