Dzisiaj:
Piątek, 24 maja 2024 roku
Emilii, Iwony, Jana, Michała, Symeona

DĄBROWSKIE SPOTKANIA KLINICZNE-ZAPROSZENIE

12 kwietnia 2024 | komentarze 3

Fundacja Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego od wielu lat na wiosnę zamienia Dąbrowę Tarnowską na „stolicę” polskiej medycyny organizując Naukowe Konferencje Medyczne w ramach Dąbrowskich Spotkań Klinicznych.

Są one bardzo owocnymi i cennymi doświadczeniami, zarówno dla lekarzy praktyków i klinicystów, jak również szerokiego grona osób nie związanych bezpośrednio z medycyną.

W tym roku Zarząd Fundacji Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego, kontynuując kwietniową tradycję, zaprasza do dąbrowskiego Ośrodka Spotkania Kultur na konferencję pt.: „Pacjent po covid 19 w codziennej pracy lekarzy praktyków.

Okres pandemii był wyzwaniem zarówno dla chorych na covid 19 jak też dla chorych nieinfekcyjnych, którzy mieli ograniczony dostęp do świadczeń medycznych, co wielokrotnie pogarszało ich rokowanie.

Pacjenci po przebytym covid 19 przez wiele miesięcy cierpią m.in. na objawy ze strony ośrodkowego układu nerwowego, układu oddechowego, układu sercowo-naczyniowego, przewodu pokarmowego. Choroba pogorszyła zdrowie psychiczne i jakość życia. W związku z powyższym duży odsetek ozdrowieńców wymaga interdyscyplinarnego postępowania w zakresie diagnostyki i leczenia.

czytaj dalej

Formularz zgłoszeniowy


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 14 kwietnia 2024 o 19:27
  Dąbrowianka :
  "Stolica" medycyny - dobry żart! Moze najpierw naprawić dąbrowski szpiral, w którym na wizytę u specjalisty nie można się w przyzwoitym terminie dostać
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +13 (w sumie : 17)
 2. 14 kwietnia 2024 o 21:03
  !!! :
  Spotkania kliniczne w Dąbrowie,a mieszkańcy najczęściej leczą się prywatnie lub w Tarnowie i Krakowie.Coś mi tu nie gra...
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +9 (w sumie : 15)
 3. 16 kwietnia 2024 o 03:50
  osa :
  I dalej beda walkowac ten sro...vid
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)