Sobota, 20 kwietnia 2024 roku
Agnieszki, Amalii, Czesława, Szymona, Teodora

Kolejne zwycięstwo piłkarek Dąbrovii

9 maja 2017 | 1 komentarz

W sobotę nasza drużyna dziewcząt rozegrała kolejny mecz IV ligi kobiet , tym razem wyjechaliśmy do Łapanowa na mecz z Piastem. Od pierwszego gwizdka meczu nasza drużyna przeważała i dyktowała tempo gry.

Pierwsza bramka padła już w pierwszej minucie, zdobyła ją Ania Kaczówka i jak się tego dnia okazało Ania była nie do zatrzymania, w pierwszej połowie strzeliła jeszcze trzy gole a w drugiej dołożyła jednego gola ustalając wynik meczu 0-5.

Kolejny świetny mecz (po spotkaniu z Tarnovią) podopiecznych trenera Tomasza Juszczyka w tej rundzie.
Na pierwszy mecz drużyny dziewcząt w tym roku w Dąbrowie zapraszamy kibiców w niedzielę 14:05 na godzinę 17:00 przeciwnikiem naszej drużyny będzie Starówka II Nowy Sącz.

Skład Dąbrovii: Natalia Ziemian, Anna Kaczówka, Wiktoria Krawczyk, Agnieszka Krupa, Gabriela Kusion, Gabriela Łucek, Wiktoria Mielec, Oliwia Miłkoś, Magdalena Mróz, Patrycja Piwowarczyk, Ewelina Surdel, Angelika Domańska, Natalia Jurek, Paulina Marszalik, Aleksandra Zaborek

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).