Dzisiaj:
Poniedziałek, 4 marca 2024 roku
Adrian, Adrianna, Arkadiusz, Arkady, Eugeniusz, Kazimierz, Lew, Lucja, Lucjusz, Łucja, Wacław, Wacława

MIAŁ W DOMU NARKOTYKI

23 marca 2023 | komentarze 2

Szczucińscy policjanci zatrzymali 18-latka, który posiadał narkotyki. Marihuanę przechowywał w swoim domu na terenie gminy Szczucin.

Teraz odpowie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

We wtorek (21 marca br.) funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Szczucinie udali się w na teren gminy, gdzie według posiadanych informacji miała zamieszkiwać osoba posiadająca substancje psychotropowe. W godzinach porannych, funkcjonariusze zapukali do drzwi domu, które otworzył zaskoczony policyjną wizytą 18-latek. Po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez młodego mężczyznę, policjanci ujawnili susz roślinny. Badanie substancji narkotestem potwierdziło, że była to marihuana. 18-latek został zatrzymany, a następnie podczas przesłuchania usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, do którego się przyznał. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności, zgodnie z artykułem 62 par. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

KPP w DT


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 23 marca 2023 o 18:42
  Mieszkaniec :
  Widzę że chłopaki ostro wzięli się za małolatów i bardzo dobrze bo małolaty się opala a później odbija im
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 12)
 2. 24 marca 2023 o 14:32
  uważny :
  nie jestem przeciwko narkotykom i innym zbrodniczym czynom ,ale jak było powiedzianePAŃSTWO POLICYINE DZIAŁA a do tego denoncjatura pisowsko sąsiedzka też działa i dobrze
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: -2 (w sumie : 10)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)