Niedziela, 5 maja 2024 roku
Ireny, Ity, Piusa, Teodora, Waldemara, Zdzibora

Mistrzostwa Gminy-mini koszykówka

10 stycznia 2012 | Brak komentarzy

10 stycznia w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej przeprowadzone zostały Mistrzostwa Gminy w mini koszykówce dla dziewcząt.

Do rywalizacji zgłosiły się 4 drużyny, czas gry – 4 kwarty po 10 minut. Sędzia główny turnieju Andrzej Soja.

Wyniki spotkań :

Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – Sz.P. Smęgorzów – (8:0) (10:4) (12:4) (18:4 )

Sz.P. Nieczajna Górna – Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – (0:2) (0:4) (0:8) ( 0- 10 )

Sz.P. Nr 2 D.T. – Nieczajna – ( 2:0) ( 12:2) ( 14:4) ( 20:6)

Sz.P. Smęgorzów – Sz.P. Nr 1 D.T. – ( 0:8) (0:10) ( 0:16) ( 2:18 )

Sz.P. Nr 2 D.T. – Sz. P. Nr 1 D.T. (4:0) (6:4) (7:6) ( 7:6 )

Sz.P. Smęgorzów – Sz.P. Nieczajna Górna – (2:4) ( 4:4) ( 8 :14) (8:14 )

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy z 9 pkt zdobyła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, prowadzona przez Grzegorza Kozakę, w składzie: Daria Pasternak, Aleksandra Szczebak, Julia Serwin, Wiktoria Zaborek, Agnieszka Leżoń, Joanna Węgiel, Patrycja Chwałek, Aleksandra Wąsik, Anna Chojnowska, Jessica Mol i Natalia Pietras.

V-ce Mistrza Gminy – z 6 pkt – dziewczęta ze Sz.P. Nr 1 w Dabrowie Tarnowskiej

III miejsce – 3 pkt – Sz.P. Nieczajna Górna

IV miejsce – 0 pkt – Sz.P. Smęgorzów.

Awans do zawodów powiatowych zdobyły drużyny ze Sz.P. Nr 1 i Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Puchary, dyplomy i medale dla drużyn z miejsc I – III w imieniu Burmistrza  Stanisława Początka wręczała Gminny Organizator Sportu Renata Świątkowska – Wrona.

źródło: MGOSiR