Sobota, 4 maja 2024 roku
Floriana, Grzegorza, Michała, Moniki

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym chłopców

2 listopada 2012 | Brak komentarzy

31.X.  2012 r. w ramach realizacji  Szkolnego Kalendarza Sportowego  został przeprowadzony turniej tenisa stołowego  indywidualny i drużynowy  chłopców ze szkół  podstawowych.

Sędzią głównym turnieju był  Stanisław Jarmuła. Przy stołach tenisowych w walce o tytuł Mistrza Gminy i awans do zawodów powiatowych stanęło  22  zawodników.

W kategorii drużynowej I  miejsce i tytuł Mistrza Gminy zdobyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej  w Żelazówce w składzie:  Jakub Kiełb, Norbert Węc i Dawid Rodak.

II  miejsce – V-ce Mistrz Gminy  – drużyna ze Szkoły Podstawowej  w Smęgorzowie w składzie:  Przemysław  Lekarczyk  i Dawid Garstka.

Mistrzem Gminy  w kategorii indywidualnej został  Jakub Kiełb  – uczeń NNSP w Żelazówce

V-ce Mistrz   – Norbert Węc, również ze szkoły w Żelazówce.

III miejsce –  Przemysław  Lekarczyk – uczeń Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie

IV –  Dawid Rodak – NNSP  Żelazówka

V- Daniel Sitko – Sz.P. Nr 1 Dąbrowa  Tarnowska

VI –  Bartłomiej Garstka – Sz.P. Smęgorzów .

Zwycięzcy z miejsc I – III  indywidualnie i drużynowo zostali uhonorowani  dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu  Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka  wręczała   Renata Wrona –  Świątkowska.

źródło: MGOSiR