Czwartek, 2 maja 2024 roku
Anatola, Walentego, Waltera, Zygmunta

Mistrzostwa Powiatu

15 listopada 2012 | Brak komentarzy

W ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego  14.XI. 2012 r. w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej przeprowadzony został halowy turniej piłki nożnej chłopców – Mistrzostwa Powiatu -Licealiada.

Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu stanęły 4 drużyny ze szkół ponadgimnazjalnych.

1. ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
  2. ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
  3. ZSP Breń
  4. ZSP Szczucin

Mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym ; 2 x 12 minut.

Sędziowie: Janusz Wątroba , Mirosław Panek , Łukasz Świętochowski , Leszek Dąbroś.

6. ZSP Nr 1 D.T. – ZSP Nr 2 D.T. – 7 : 1

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska prowadzona przez Łukasza Świętochowskiego w składzie: Szczepan Kogut, Łukasz Kogut, Patryk Michalczyk, Maciej Jurek, Jakub Małysiak, Jarosław Skrzyniarz, Piotr Marek, Tomasz Laskowski, Piotr Sieroń i Bartłomiej Janeczek.

II miejsce – ZSP Breń

III – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

IV – ZSP Szczucin

Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy, puchary i medale, które w imieniu Starosty Powiatu Dąbrowskiego wręczał sędzia turnieju – Janusz Wątroba.

źródło: MGOSiR