Czwartek, 2 maja 2024 roku
Anatola, Walentego, Waltera, Zygmunta

Mistrzostwa Powiatu -halowy turniej piłki nożnej

16 listopada 2012 | Brak komentarzy

W Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej realizowany jest dalszy ciąg zawodów w ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego.

Tym razem 16.XI. przeprowadzony został halowy turniej piłki nożnej – Mistrzostwa Powiatu dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych – Licealiada. Udział wzięły 3 drużyny, mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym, 2 x po 10 minut. Turniej sędziował Jarosław Będkowski.

Wyniki rozegranych spotkań :

1. ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Breń – 4 : 0
  2. ZSP Nr 2 D.T. – ZSP Nr 1 – D.T. – 1 : 0
  3. ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. – 0 : 4

Tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów na szczeblu rejonu zdobyła drużyna dziewcząt z ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska w składzie: Natalia Szułakiewicz, Patrycja Gorzela, Barbara Rzeźnik, Joanna Kawalec, Karolina Rozkuszka, Małgorzata Zaród, Aneta Dziedzic, Agnieszka Bezak, Jagieło Wioletta, Katarzyna Michalczyk, Aneta Żurawska, Katarzyna Motyka.

II miejsce – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce – ZSP Breń

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy i puchary, a mistrzowska drużyna została uhonorowana medalami. Nagrody w imieniu Starosty Dąbrowskiego wręczała Anna Chmura – sędzia sekretarz.

źródło: MGOSiR