Sobota, 4 maja 2024 roku
Floriana, Grzegorza, Michała, Moniki

Mistrzostwa Powiatu – koszykówka chłopców

9 lutego 2013 | Brak komentarzy

8.02.2013 r. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej o tytuł Mistrza Powiatu w koszykówce w kategorii szkół podstawowych walczyli chłopcy. Zgłosiły się 4 drużyny, mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym, po 4 kwarty.

Sędziowie turnieju: Grzegorz Marszałek , Krzysztof Niemiec, Paweł Piotrowicz. Sędzia stolikowy – Anna Chmura.

6. Sz.P. Nr 2 D.T. – Sz.P. Olesno – 16 : 6

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzona przez Zbigniewa Soję w składzie: Hubert Dudek, Szymon Janusiewicz, Piotr Klimowski, Kamil Miś, Sebastian Skalak, Michał Walus, Michał Zaborek, Maciej Kuchta, Mateusz Kaczówka, Maciej Rarus, Paweł Zachara.

II miejsce , V-ce Mistrz Powiatu – Szkoła Podstawowa Nr 1 Dąbrowa Tarnowska prowadzona przez Krzysztofa Niemca w składzie: Jakub Kot, Daniel Sitko, Hubert Łapa, Oktawian Majchrowicz – Andolfi, Mateusz Starzyk, Mateusz Mikuła, Łukasz Tomala, Konrad Moździerz, Krystian Frys, Filip Cygan, Patryk Pietras.

III miejsce – Szkoła Podstawowa Olesno

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Mędrzechów

Drużyny z miejsc I – III zostały uhonorowane medalami, dyplomami i statuetkami koszykarzy, które wręczali w imieniu Starosty Powiatu Dąbrowskiego  Tadeusza Kwiatkowskiego nauczyciele w-f – Teresa Hońdo i Krzysztof Niemiec.

źródło: MGOSiR