Niedziela, 28 kwietnia 2024 roku
Marii, Paweła, Walerii, Witalisa

Mistrzostwa w łucznictwie

24 sierpnia 2012 | Brak komentarzy

W ostatnich dniach zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Małopolskiego. Najpierw w Krakowie (18.08) wystartowali seniorzy i juniorzy, a kilka dni później w Dobczycach i młodsi koledzy w kategoriach Młodzików i Dzieci.

Jak zazwyczaj na zawodach rangi mistrzowskiej zjawiły się wszystkie kluby z małopolski. Zawodnicy MLKS „Dąbrovii” wystrzelali w sumie 9 medali, jednocześnie zdobywając tytuły mistrzowskie na rok 2012!

A oto nazwiska i miejsca dąbrowskich reprezentantów:
Seniorki
Małgorzata Mickiewicz – Brązowy medal

Junior

Łukasz Kogut – Brązowy medal (należy zaznaczyć, że zawodnik jest juniorem młodszym i wystartował w gronie starszych kolegów)

Młodziczki Starsze

Aleksandra Pagos – Srebrny medal
Anna Forgiel – Brązowy medal (tyle samo punktów co 4 zawodniczka, wygrała ilością trafień: zawodniczki miały tyle samo 10-tek, decydujące były trafienia w 9)

Sebastian Dziedzic – Srebrny medal

Została prowadzona również klasyfikacja drużynowa na podstawie wyników 6 zawodników w określonych kategoriach. Niestety zostaje niedosyt, gdyż brakło nam zawodnika w jednej kategorii i po zliczenie wyników 5 zawodników, MLKS „Dąbrovia” wywalczyła brąz oraz tytuł Drużynowego II V-ce Mistrza Województwa Małopolskiego. Skład drużyny: J. Dojka, D. Dziedzic, W. Malik, G. Warias, A. Pagos.

Dawid Kot –  v-ce prezes MLKS „Dąbrovia”