Dzisiaj:
Wtorek, 18 czerwca 2024 roku
Elżbiety, Gerwazego, Marka, Marinya, Pauli

NAJPIĘKNIEJSZY MUZYCZNY I TANECZNY BUKIET

9 marca 2023 | komentarze 2

To był niezwykły koncert! Ponad dwie godziny piosenek, pokazów pary tańca towarzyskiego ze Szkoły Tańca „Latino” Emilii i Filipa Adamczyków, układów choreograficznych zespołów dziecięcych.

Wystąpili niezwykle uzdolnieni i świetnie przekazujący emocje uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (liczna grupa około 50 młodych artystów).

Towarzyszyli im muzycy z zaprzyjaźnionego zespołu „Obywatele DT”: Norbert Giza i Ryszard Streb. Koncert z lekkością i swobodą poprowadzili: Hubert Lichorobiec i Radosław Sosin. Program przygotowały nauczycielki SP nr 1: Renata Bułat, Ewa Michoń, Anna Augustyńska-Osak i Lucyna Chojnowska. Wspaniałe tańce latynoamerykańskie i klasyczne przygotował Gabriel Skiba ze Szkoły „Latino”.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Paweł Chojnowski – Dyrektor DDK, pięknym lirycznym akcentem był wiersz Mariana Rzeźnika, dedykowany wszystkim członkiniom Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Sala kinowa wypełniła się po brzegi, a dwie godziny „Muzycznego i tanecznego bukietu” były jak kwadrans.

DDK


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 12 marca 2023 o 06:31
  XXX :
  Brawo utalentowana młodzież oraz kreatywne nauczycielki ze SP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej! Gratulacje dla inicjatorów i wszystkich wykonawców pięknego widowiska artystycznego! :-)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +6 (w sumie : 6)
 2. 12 marca 2023 o 17:23
  Gratulacje! :
  Było pięknie! Znowu udowodnili, że SP1 to jest szkoła numer JEDEN (!) i to nie tylko pod względem osiagnięć w nauce. Brawo !!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)