Dzisiaj:
Czwartek, 18 lipca 2024 roku
Arnolda, Kamila, Karoliny, Roberta, Szymona

NOC BIBLIOTEK W MBP

26 września 2022 | Brak komentarzy

Oto propozycja Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej dla młodych czytelników na pierwszy dzień października, a konkretnie sobotni wieczór! Start o 19:00, a koniec o 22:00.

Dla dzieci zorganizowano na ten czas wydarzenie literackie w ramach VIII wydania ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, na które zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat.


Nawiązując do hasła tegorocznej edycji „To się musi powieść” zaplanowane są zabawy czytelnicze oraz seans filmu „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.” udostępnionego przez głównego organizatora.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr. tel 14 655 93 03 wew.17 lub bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci.  Liczba miejsc ograniczona!

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja promująca czytanie i korzystanie z lokalnych bibliotek. Organizowana od 2015 roku przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)