Dzisiaj:
Środa, 28 lutego 2024 roku
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman

PODARUJ KREW W PREZENCIE NA ŚWIĘTA

1 grudnia 2023 | Brak komentarzy

Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska oraz Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają mieszkańców oraz wszystkich chętnych do włączenia się w akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 19 grudnia 2023 roku w godz. 9.00.-13.00. na parkingu dąbrowskiej jednostki Policji.

Pomagamy i chronimy – tym mottem kierują się policjanci w codziennej służbie.

To hasło realizowane jest przez mundurowych na różne sposoby. Jednym z nich jest honorowe oddanie krwi, w które zawsze dąbrowscy funkcjonariusze chętnie się angażują. Tym razem wraz z Nadleśnictwem Dąbrowa Tarnowska oraz Biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w akcję oddawania krwi pod hasłem „Podaruj krew w prezencie na święta” . Krew potrzebna jest każdego dnia, również podczas Świąt Bożego Narodzenia. Podarujmy bezcenny prezent chorym i ofiarom wypadków – swoją krew. To najcenniejszy dar, jaki jesteśmy w stanie ofiarować drugiemu człowiekowi.

Akcja oddawania krwi zostanie przeprowadzona 19 grudnia br., w godzinach 9.00 – 13.00, na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie będzie można oddać krew w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie. Na krwiodawców będą czekać stoiska organizatorów.

Wszystkie chętne osoby serdecznie zapraszamy do udziału w akcji!


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)