Dzisiaj:
Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 roku
Bereniki, Julianny, Justyna, Marii, Waleriana

Powiatowy konkurs plastyczny

28 marca 2012 | Brak komentarzy

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu organizuje powiatowy konkurs plastyczny na plakat upamiętniający II rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych. Nagrody książkowe dla zwycięzców i wyróżnionych będą przyznawane w kategoriach:

I. Szkoły podstawowe.  II. Gimnazja.  III. Szkoły ponadgimnazjalne i dorośli.

Termin nadsyłania prac: 3 kwietnia 2012 r.
Po konkursie planuje się zorganizowanie wystawy pokonkursowej.

Regulamin konkursu plastycznego:

1. Organizator:

Centrum Polonii – Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji

33-210 Olesno, Breń 1

2. Temat konkursu: „II rocznica katastrofy smoleńskiej” – plakat.

3. Warunki uczestnictwa: wykonanie plakatu o formacie minimum A – 3 (30 cm x 42 cm), format maksymalny
60 cm x 50 cm. Uczestnik konkursu może zgłosić najwięcej dwie prace. Plakat może być wykonany techniką malarską, rysunkową lub za pomocą grafiki komputerowej. Na odwrocie plakatu należy umieścić imię i nazwisko autora, nazwę szkoły (w przypadku szkoły podstawowej również klasę), w przypadku dorosłych – adres zamieszkania.

4. Uczestnicy i nagrody: konkurs skierowany jest dla wszystkich (dzieci, młodzieży i dorosłych). Nagrody przyznawane będą w kategoriach szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, dorośli. Dla zwycięzców i wyróżnionych przewidziane są nagrody książkowe.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie w zależności od ilości i rodzajów nadesłanych prac (np. dodatkowe kategorie).

5. Termin i miejsce nadesłania prac: termin zgłoszenia gotowej pracy upływa z dniem 3 kwietnia 2012 r.
Prace należy dostarczyć do Centrum Polonii – Ośrodka Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu w godzinach 8.00 – 16.00 lub przy niemożliwości dostarczenia telefonicznie zgłosić, gdzie plakaty można odebrać. Nr kontaktowy: 14 6422 135.

6. Finał konkursu: 12 kwietnia 2012 r., godzina: 10.00. Ośrodek Kultury, Turystyki i Rekreacji w Brniu. Prace zgłoszone w konkursie staja się własnością Ośrodka i będą prezentowane na wystawie pokonkursowej.

źródło:  Centrum Polonii  w Brniu


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)