Dzisiaj:
Piątek, 24 maja 2024 roku
Emilii, Iwony, Jana, Michała, Symeona

„SCENICZNY FEJM” W MBP

6 września 2022 | Brak komentarzy

Małymi kroczkami zbliża się jesienna premiera spektaklu „Niezły raban na wesoło… przy Polnej” realizowanego w ramach projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia”.

Aby jednak wszystko dopiąć na ostatni guzik, młodzi artyści wezmą udział 15 września (czwartek) br. w godz. 15:00-18:00 w „Scenicznym fejmie”, czyli praktycznej prezentacji warsztatu pracy aktora prowadzonej przez Grzegorza Góreckiego.

Oddział dla Dzieci zaprasza również chętne dzieci, które chcą podejrzeć przygotowania najmłodszych aktorów oraz podszlifować swoje zdolności sceniczne. O ewentualnej zmianie terminów zgłoszeni uczestnicy informowani będą bezpośrednio. OBOWIĄZUJĄ WCZEŚNIEJSZE ZAPISY pod nr tel. 14 655 93 03 wew.17 lub bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci.

Prowadzący praktyczną prezentację dla dzieci warsztatu pracy aktora: Grzegorz Górecki – początki w aktorstwie zaczynał w Zespole Teatralnym w Dąbrowie Tarnowskiej oraz w Teatrze „Nie Teraz” w Tarnowie. Jest absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych na wydziale aktorskim oraz elitarnego rocznego Studium Lart StudiO w Krakowie. Po szkole podjął pracę w jednym z krakowskich teatrów. Możemy zobaczyć go co jakiś czas na ekranie telewizyjnym w rolach epizodycznych. Obecnie mieszka w Warszawie pracując na dużych planach filmowych na stanowisku II reżysera lub asystenta reżysera.

Projekt „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)