Sobota, 4 maja 2024 roku
Floriana, Grzegorza, Michała, Moniki

Turniej Karate w Gromniku

11 maja 2012 | Brak komentarzy

5 maja 2012 r. w Gromniku odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Shinkyokushin pod patronatem Wójta Gminy Gromnik. Na starcie stanęło 176 zawodników z 12 klubów z kraju. (Krosno, Kolbuszowa, Nowy Targ, Dąbrowa Tarnowska, Gromnik, Stary Sącz, Pustków, Brzozów, Leżajsk, Niepołomice, Tarnobrzeg i Tarnów).

Reprezentacja Dąbrowskiego Klubu Karate TETSUI wystąpiła w składzie: Agnieszka Ząbek, Anna Forgiel, Kasper Kądzielawa i Tomasz Święch.

II miejsce i srebrny medal zdobył Tomasz Święch w kat. Kumite pow. 18 lat, przegrywając w finale z zawodnikiem z Krosna Adamem Bożętką.

III miejsce i medal brązowy wywalczył Kasper Kądzielawa w kat. Kumite 14-15 lat.

Kierownikiem reprezentacji Dąbrowskiego Klubu Karate TETSUI był Shihan Wiesław Gwizd 5 Dan, który pełnił funkcję Sędziego Głównego w tych zawodach.

Dla Dąbrowskiego Klubu Karate to ważny turniej. Dwa medale zdobyte w tym turnieju mocno zaznaczyły obecność klubu na mapie karate w Polsce. Sukces ten, nie tylko cieszy i motywuje zawodników do dalszej pracy, ale również, jest świetną promocją dla miasta.