Poniedziałek, 6 maja 2024 roku
Benity, Gościwita, Jana, Judyty, Juranda

Turniej piłki nożnej

1 czerwca 2012 | Brak komentarzy

Turniej piłki nożnej w kategorii wiekowej 20 lat i starsi przeprowadzony został na dąbrowskim Orliku w dniu 31.05.2012 w ramach programu Europejski Tydzień Sportu.

W turnieju wzięły udział 3 drużyny – mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym, sędziował Jan Pisarski.

Wyniki spotkań :

1. Bezimienni – Strzała Południa – 5 : 3
  2. Strzała Południa – Wieczor Team – 2 : 5
  3. Bezimienni – Wieczor Team – 1 : 3

I miejsce zdobyła drużyna Wieczor Team w składzie: Lesław Wieczorek, Andrzej Soja, Łukasz Masłoń, Grzegorz Ogorzelec, Grzegorz Cholewa, Paweł Dorosz, Grzegorz Trzpit i Jacek Wątroba.

II miejsce – Bezimienni w składzie: Kamil Urban, Bartosz Iwaniec, Michał Kościuk, Marcin Miodowski, Piotr Cabaj, Marcin Fido, Maciej Łoś i Marek Krzak.

III miejsce – Strzała Południa w składzie: Jarek Kuklewicz, Mateusz Oberman, Marian Zaród, Marcin Bułat, Michał Kochańczyk, Kamil Kochańczyk, Łukasz Burzec, Jarek Adamczyk i Łukasz Zaród.

Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczał sędzia turnieju.

źródło: MGOSiR

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)