Dzisiaj:
Wtorek, 18 czerwca 2024 roku
Elżbiety, Gerwazego, Marka, Marinya, Pauli

VII BAL CHARYTATYWNY FUNDACJI CORDARE-ZAPROSZENIE

11 września 2023 | komentarzy 5

Fundacja  CORDARE  zaprasza Państwa na VII Bal Charytatywny, który odbędzie się w sobotę 18 listopada 2023 roku.

W programie balu przewidziano tradycyjnie aukcję charytatywną. Do tańca przygrywał będzie Zespół muzyczny KROSS. Bal rozpocznie się o godz. 18.00 w dąbrowskim Hotelu Cristal Park przy ulicy Sportowej.

Dochód wesprze główne cele statutowe Fundacji CORDARE – t. j. finansowanie stypendiów dla uzdolnionej młodzieży.

Poniżej przedstawiamy wykaz przedmiotów i usług ofiarowanych dotychczas na aukcję. Wykaz ten będzie sukcesywnie aktualizowany na stronie Fundacji CORDARE.

Jednocześnie zapraszamy wszystkie Osoby, które chciałyby wzbogacić tegoroczną aukcję charytatywną do kontaktu z biurem Fundacji. Będziemy wdzięczni za każdy dar, który mógłby stanowić przedmiot aukcji.

Ze względów organizacyjnych – mile widziane dary o wartości co najmniej 300,00 zł.

LISTA OFIARODAWCÓW ORAZ WYKAZ PRZEDMIOTÓW I USŁUG PRZEKAZANYCH NA AUKCJĘ CORDARE 2023

Fundacja CORDARE


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 12 września 2023 o 09:21
  Młoda osoba :
  Pozwolę sobie zacząć od słów, że jestem osobą młodą, chociaż nie nastolatką, bo 20+, nie jestem osobą też zbyt religijną, wiele nie podoba mi się w postępowaniu KK, są sprawy, z którymi się nie zgadzam, jednak muszę to powiedzieć: niedzielne kazanie ks. prałata Cyrana było SUPER! Naprawdę powiedział prawdziwe słowa! Słuchałam w niedzielę kazania z uwagą i nie sposób się z Nim nie zgodzić!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 14)
 2. 12 września 2023 o 15:26
  Aga :
  Młoda, tez nie jestem osobą religijną ale na niedzielne kazanie proboszcza obudziło mnie i wiele znanych mi osób. Obowiązek upominania
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 9)
 3. 12 września 2023 o 19:43
  do młodej osoby :
  Jeśli uważasz, że obrażanie myślących inaczej, mówienie z pogardą o "lewakach" (ulubiona obelga pana Cyrana), powoływanie się na przykłady, które są fejkiem, to gratuluję! Manipulacja to nieodłączny element wszystkich kazań tego fanatyka.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 0)
 4. 14 września 2023 o 23:31
  Do Dziewczyn! :
  Dziewczyny wprawdzie jestem trochę starsza niż 20+, ale jestem z Wami! Dlaczego? Bo po niedzielnym kazaniu mam podobne odczucie. Mało! Powróciły moje wspomnienia z dzieciństwa i właśnie ... wspomnienia rozmów z dziadkami. To, o czym mówił Ksiądz Proboszcz. Przypomniało mi się jak moi dziadkowie w dzieciństwie opowiadali mi o wojnie mówiąc żeby tylko moje pokolenie nigdy jej nie zaznało. Co wtedy mówiłam? Właśnie to, co mówił Ksiądz Proboszcz, że nie mają racji i żyjemy w całkowicie innych czasach! Mówiłam: babciu, dziadziu wojny nigdy nie będzie, przynajmniej takiej, jaka była i wy przeżyliście. Teraz ludzie są inni, inne pokolenie, nasze pokolenie jest uczone w szkołach historii o wojnie, wiemy, czym ona była, jaką potwornością, wyciągnął świat wnioski. Jak widać od kilkunastu zwłaszcza miesięcy wojna jest i mało nie objęła większej części Europy niż Ukraina. Inne czasy, ludzie, ale potworności, tragedie takie same. Niedzielne kazanie przypomniało mi, jak ja dzieciak mówiłam do dziadków, że nie mają racji.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 5)
 5. 18 września 2023 o 08:54
  do Do Dziewczyn! :
  "mało nie objęła większej części Europy niż Ukraina" ty tak serio?? Wojna na Ukrainie trwa od 2014 roku i przez chwile nie było zagrożenia, że rozleje się na większą część niż wschodnio-południowa część Ukrainy
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 5)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)