Poniedziałek, 6 maja 2024 roku
Benity, Gościwita, Jana, Judyty, Juranda

WOŚP – turniej futsalu

6 stycznia 2013 | Brak komentarzy

5.01.2013 w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej rozegnany został turniej futsalu. Do rywalizacji o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej stanęło 9 drużyn.

Mecze rozegrane zostały w grupach – każdy z każdym.

Półfinał:

1.  DTS – Groszek – 1:1 – dogrywka – 1 : 1; wynik meczu rozstrzygnęły rzuty karne – 1 : 2 dla drużyny Groszek

2. Młody Team – FC Banany – 1 : 0

Mecz o III miejsce

FC Banany – DTS – 2 : 2 – dogrywka – 4 : 4 – rzuty karne 3 : 1 dla drużyny FC Banany

Mecz o I miejsce

Groszek – Młody Team – 3 : 0

Zwycięzcą turnieju została drużyna Groszek w składzie: Kamil Urban, Beniamin Stachura, Daniel Jopek, Krzysztof Kwiatkowski, Grzegorz Kozaka, Wojciech Małysiak, Tomasz Kapka, Wojciech Szkotak.

II miejsce – Młody Team w składzie: Łukasz Kogut, Krystian Cielczyk, Patryk Michalczyk, Radosław Krupa, Szczepan Kogut, Marcin Białas, Mateusz Soja.

III – FC Banany w składzie: Oskar Płaneta, Tomasz Cielczyk, Piotr Wróbel, Ireneusz Minor, Arkadiusz Sokół, Bartosz Iwaniec, Marek Krzak, Marcin Fido.

IV miejsce Dąbrowskie Towarzystwo Sportowe w składzie: Piotr Zając, Paweł Zając, Lesław Wieczorek, Konrad Wieczorek, Paweł Piotrowicz, Grzegorz Trzpit, Paweł Trzpit, Paweł Dorosz, Krzysztof Lelek.

Król strzelców turnieju – Paweł Piotrowicz – 4 bramki i Wojciech Szkotak – 4 bramki – nagroda dla nich to kubki WOŚP.

Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział, natomiast zwycięskie drużyny zostały uhonorowane dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu Burmistrza  Stanisława Początka wręczali współorganizatorzy: Dyrektor Domu Kultury Paweł Chojnowski i kierownik MGOSiR Grażyna Gawlik oraz sędziowie turnieju Jan Pisarski i Stanisław Aksamit.

źródło: MGOSiR