Dzisiaj:
Środa, 28 lutego 2024 roku
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman

ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

12 października 2023 | Brak komentarzy

W związku z przystąpieniem Powiatu Dąbrowskiego do opracowania nowej Strategii Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat możliwych kierunków rozwoju naszego regionu.

Ankieta ma charakter anonimowy i jest dostępna pod linkiem:

Aby wypełnić ankietę KLIKNIJ TUTAJ

Ankietę będzie można wypełnić do dnia 20.10.2023 r.

Strategia Rozwoju Powiatu Dąbrowskiego na lata 2023 – 2030 będzie dokumentem określającym długofalowy rozwój powiatu oraz narzędziem wykorzystywanym do pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację określonych w nim celów. Opracowany dokument umożliwi skorzystanie z nowych instrumentów polityki krajowej i regionalnej, w szczególności w ramach nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027. Aby ten dokument powstał, niezbędne jest przygotowanie wstępnych założeń i kierunków rozwoju powiatu, które stanowić będą również punkt wyjścia i bazę dla opracowania strategii.
Jesteśmy przekonani, że jako aktywni mieszkańcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych i lokalnych środowisk gospodarczych oraz instytucji publicznych, środowisk edukacyjnych i kulturalnych, podzielicie się Państwo swoimi opiniami, które przyczynią się do określenia kierunków rozwoju gminy.

Ankieta jest również dostępna w wersji papierowej. Formularz można pobrać i wypełnić w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska – Dziennik Podawczy – partner w godzinach pracy urzędu tj. poniedziałek 8.00 – 16.00, wtorek – piątek 7.30 – 15.30.

Pliki do pobrania

Pobierz plik Klauzula RODO do ankiety.pdf

powiatdabrowski.pl


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)