Dzisiaj:
Środa, 28 lutego 2024 roku
Chwalibóg, Józef, Makary, Nadbor, Roman

Zaproszenie na III edycję Biegu „Przybij 5tke”

29 maja 2017 | Brak komentarzy

4 czerwca 2017 roku o godzinie 14:00 odbędzie się III edycja Biegu „Przybij 5tke” – impreza organizowana przez stowarzyszenie Run Team Dąbrowa Tarnowska. Robimy to co najbardziej lubimy czyli biegamy, za to w szczytnym celu.

Tym razem pobiegniemy na dystansie 8 km! Ponadto bieg dla najmłodszych 400 m. Bieg ma charakter koleżeński, którego celem jest: ukazanie potrzeby podejmowania wspólnych działań dążących do zebrania funduszy na cele charytatywne – przekazanie zebranych środków na rzecz stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, integracja społeczności lokalnej, promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku, popularyzowanie aktywności wśród dzieci i młodzieży oraz osób starszych.

Program szczegółowy:

12:00 otwarcie biura zawodów, rejestracja uczestników, weryfikacja zgłoszeń i wdanie numerów startowych;
13:30 jako pierwsi na Stadionie Miejskim MLKS Dąbrovii wystartują najmłodsi na dystansie 400m;
14:00 start biegu głównego (8km);
15:30 podsumowanie, losowanie nagród.

Mamy ograniczoną ilość miejsc (150) dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy na:
https://goo.gl/forms/AI0P6QoRmKAuAqGe2

Opłata startowa z racji tego ze bieg jest charytatywny, prosimy o ramach możliwości o dowolne datki. Symboliczna opłata startowa wynosi minimum 20,- liczymy na waszą szczodrość.

Opłaty startowe można będzie jedynie wpłacać w dniu Charytatywnego Biegu w Biurze Zawodów.

WSZYSTKIE PIENIĄDZE POZYSKANE W FORMIE OPŁAT STARTOWYCH OD UCZESTNIKÓW ZOSTANĄ PRZEKAZANE, JAKO DAROWIZNA NA RZECZ STOWARZYSZENIA „POMOCNA DŁOŃ”

Organizatorzy zapewniają poczęstunek po zakończonym biegu, oraz pamiątkowy medal. Każdy biega na własną odpowiedzialność. Bieg traktujemy jako możliwość wspólnego spędzenia czasu. Run Team Dąbrowa Tarnowska serdecznie zaprasza i gwarantuje dobrą zabawę. Koniecznie zaproście znajomych i niezdecydowanych, nie ma się czego obawiać.

REGULAMIN BIEGU:
https://docs.google.com/document/d/1J0DFrJWI_fn9zO9SASgiNfV-2v2SXEznDQoHZKPfQ88/edit?usp=sharing

UM w DT


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)