Poniedziałek, 6 maja 2024 roku
Benity, Gościwita, Jana, Judyty, Juranda

Zawody pływackie i turniej siatkówki

2 czerwca 2012 | 1 komentarz

31.05.2012   na Krytej Pływalni zostały przeprowadzone zawody pływackie – Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej  w kategoriach wiekowych. Sędziowie zawodów-  Małgorzata Klich i  Damian Wentrych.

Klasa III – I miejsce –  Maksymilian Garbarz – 38,33
Sekcja  pływacka  klasyfikowana była oddzielnie .
II miejsce –  Patryk Orwat –  30,77

W kategorii OPEN – 50 m stylem  dowolnym wśród  chłopców I miejsce zdobył  Szymon Świerczek z czasem  29,10
II miejsce – Piotr Kiepus – 29,29
III miejsce – Jakub  Wenc –   29,70
IV – Patryk  Orwat – 30,77
V – Łukasz Świętochowski – 32,30
VI – Michał Golemo – 32,83
Wśród   dziewcząt – I miejsce zdobyły  Katarzyna Wenc  i Karolina Schab  z czasem  35,53
II – Klaudia Żurawska –  45,81
III – Olivia Kłosowska –  48,18
Zwycięzcy w każdej  kategorii wiekowej   otrzymali  okolicznościowe dyplomy i  medale, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy  Tarnowskiej Stanisława  Początka wręczali : kierownik Referatu Promocji, Kultury i  Sportu  UM – Krzysztof Orwat i  Damian Wentrych.

TURNIEJ SIATKÓWKI

1 czerwca  br . w Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w ramach akcji Europejski Tydzień Sportu   rozegrany został turniej siatkówki o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej. Turniej sędziowali  – Michał Borsa i Łukasz Świętochowski. Mecze rozegrane zostały systemem  każdy z każdym do 2 wygranych.

Wyniki  rozegranych pojedynków .

1. Orlik Tarnów – Dąbrovia –  0 : 2  w setach  ( 20 : 25) ;  (21 : 25)
  2. Eurosan – Orlik  Tarnów – 2 : 0  ( 25 : 12) ;  (25 : 19)
  3. Eurosan – Dąbrovia  –  2 : 1    w setach  ( 21 : 25) ;  (  25 : 18) ;  ( 25 : 20)

I miejsce zdobyła drużyna Eurosan w składzie:  Janusz Pasternak,  Zbigniew Nadolski,  Piotr Rygielski,  Damian Wentrych,  Piotr Cabaj,  Stanisław  Sowiźrał,  Radosław Foder,  Mariusz Skrzyniarz.

II miejsce – Dąbrovia  w składzie: Konrad  Kościuk,  Patryk Skrzyniarz,  Nikodem Czosnyka,  Jakub Mucha,  Mateusz Mucha,  Marcin Miś,  Wojciech Kmieć, Dominik  Szlosek,  Michał Morawiec, Łukasz Łata.

II miejsce – Orlik Tarnów w składzie Magdalena Sobol,  Janusz Sobol,  Kamil Klara, Dariusz Smagacz,  Daniel Kamykowski,  Tomasz Kuliś, Michał Wałaszek.

Wszystkie drużyny  otrzymały  pamiątkowe dyplomy, medale i puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy  Tarnowskiej Stanisława Początka wręczali sędziowie turnieju.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).