Czwartek, 9 maja 2024 roku
Bożydara, Grzegorza, Joba, Karoliny, Mikołaja

Halowy turniej piłki nożnej

15 stycznia 2013 | Brak komentarzy

15.01. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej został przeprowadzony halowy turniej piłki nożnej w kategorii uczniów szkół podstawowych o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Zgłosiło się 6 drużyn, mecze rozegrane zostały w 2 grupach, systemem każdy z każdym. Wyniki rozegranych pojedynków:

KS Replikanci  – Karmazynowy Chodnik – 1 :0

I miejsce zdobyła drużyna KS Replikanci w składzie: Hubert Piękoś, Oktawian Majchrowicz – Andolfi, Przemek Florek, Arek Celak, Piotr Klimowski, Eryk Kmiecik.

II miejsce – Karmazynowy Chodnik w składzie: Michał Walus, Szymon Janusiewicz, Maciej Kuchta, Dawid Lizak, Tomasz Bil, Daniel Sitko, Damian Pyzik.

III miejsce – FC Wojnicz w składzie : Filip Gajder , Jakub Gostek , Piotr Pacyna , Bartłomiej Kędzior , Alan Michoń , Kacper Gajdur .

IV miejsce – Tiger

V- Football Team

VI – FC Skrzaty

Turniej sędziowali Stanisław Aksamit i Mateusz Kabat, sędzia stolikowy – Anna Chmura.

Nagrody – okolicznościowe dyplomy, medale i puchary w imieniu Burmistrza  Stanisława Początka wręczał Mateusz Kabat.

Jutro tj. 16.01. – godz. 11.00 – turniej siatkówki dla szkół gimnazjalnych.

źródło: MGOSiR