Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku
Angeliny, Augustyna, Bogusława, Roberta

Halowy turniej piłki nożnej Orlików

21 stycznia 2012 | 1 komentarz

21 stycznia br. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej odbył się halowy turniej Orlików o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Turniej został przeprowadzony w kategoriach wiekowych – rocznik 2001, rocznik 2002.

Dąbrovia – Okocimski – 0:0

I miejsce zdobyła drużyna Okocimski Brzesko – 7 pkt – w składzie: Radosław Pietrzyk, Wojciech Fidelus, Sebastian Musiał, Tobiasz Gurgul, Igor Malec, Jakub Mendel, Piotr Sobaś, Damian Świerczek, Nikodem Tyka, Maciej Tobała i Szymon Bryl.

II miejsce z 5 pkt zdobyła drużyna Dąbrovii  w składzie: Eryk Kmiecik, Daniel Ptak, Łukasz Tomala, Jerzy Leżoń, Przemysław Florek, Michał Michalec, Norbert Sołtys, Wiktor Bożek, Dawid Lizak i Patryk Kogut.

III miejsce –  3pkt – Tarnovia

IV miejsce- 0 pkt – Żabno

Królem strzelców został zawodnik zwycięskiej drużyny Sebastian Musiał.

Dąbrovia – Okocimski 0:0

I miejsce zdobyła drużyna Dąbrovii  – 7 pkt – w składzie: Eryk Kmiecik, Filip Derus, Jerzy Leżoń, Ernest Fido, Kamil Łoś, Bartosz Lizak, Bartosz Cieśla, Bartłomiej Anuszewski, Mateusz Górczak, Kamil Ptak, Adrian Maziarz i Daniel Ptak.

II miejsce z 5 pkt zdobyła drużyna Okocimski Brzesko w składzie: Norbert Nowak, Dawid Bogusz, Nikodem Nowak, Aleksander Pytel, Kamil Stęchowicz, Kacper Lelek, Sebastian Koziński, Bartosz Dawiec, Adrian Curuś i Jakub Widła.

III miejsce – 2 pkt – Żabno

Królem strzelców został zawodnik z Dąbrovii – Daniel Ptak.

Drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały puchary, dyplomy a zawodnicy drużyn z miejsc I – III zostali uhonorowani medalami.

Nagrody wręczali w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej  Stanisława Początka sędzia turnieju Stanisław Aksamit, asystent sędziego Anna Chmura i trener drużyny z Żabna Tomasz Kijowski.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).