Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku
Angeliny, Augustyna, Bogusława, Roberta

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

9 maja 2012 | 1 komentarz

9 maja br. w ramach realizacji szkolnego kalendarza sportowego uczniowie szkół podstawowych walczyli o tytuł Mistrza Gminy w czwórboju lekkoatletycznym.

W programie zawodów było: bieg na 60 m, rzut piłeczką palantową, skok w dal i bieg długi – dziewczęta miały do pokonania dystans 600 m, chłopcy -1000 m.

W kategorii dziewcząt I miejsce i tytuł Mistrza Gminy z 523 punktami zdobyła drużyna ze Sz.P. Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Wiktoria Koper, Oliwia Koper, Karolina Kozaczka, Karolina Schab, Gabriela Nikołow, Monika Partyńska.

II miejsce – V-ce Mistrz Gminy – 472 pkt – to drużyna dziewcząt ze Sz.P. w Szarwarku.

W kategorii chłopców Mistrzem Gminy została drużyna ze Sz.P w Lipinach zdobywając 581 pkt. Skład mistrzowskiej drużyny: Piotr Cygan, Dominik Ciemieniowski, Paweł Leżoń, Mateusz Ogorzelec i Paweł Ptak.

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna ze Sz.P. Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zwycięzcy zostali uhonorowani dyplomami, medalami i pucharami, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczała Renata Świątkowska – Wrona.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).