Poniedziałek, 20 maja 2024 roku
Anastazego, Bazyla, Sawy, Teodora, Wiktorii

Mini koszykówka dziewcząt

31 stycznia 2013 | Brak komentarzy

30.01.2013r. – dalszy ciąg rywalizacji sportowej szkół podstawowych. W hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej zostały przeprowadzone Mistrzostwa Gminy szkół podstawowych – mini koszykówka dziewcząt.

Zgłosiły się 4 drużyny ze szkół: Nr 1 Dąbrowa Tarnowska; Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, Smęgorzów i Nieczajna Górna. Mecze rozegrane zostały w 4 kwartach po 5 minut, systemem każdy z każdym. Turniej sędziował Mateusz Kabat.

Sz.P. Smęgorzów – Sz.P. Nr 1 – 6 : 2

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy zdobyła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej Smęgorzów prowadzona przez Stanisława Jarmułę w składzie: Justyna Taraska, Katarzyna Bator, Anna Kowal, Paulina Ryczek, Anna Miotła, Małgorzata Ryczek, Natalia Zych, Elżbieta Taraska, Monika Drąg, Monika Jurczyk, Marcelina Dynak, Sylwia Michalczyk.

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzona przez Zbigniewa Soję w składzie: Katarzyna Półchłopek, Natalia Ogorzelec, Wiktoria Szkotak, Kinga Barnaś, Natalia Anuszewska, Wiktoria Łabuz, Ewelina Kurek, Joanna Wnęk, Aleksandra Czupryna, Natalia Trędota.

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nieczajna Górna

IV miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

Mistrzowie i V-ce Mistrzowie Gminy będą nas reprezentować na Mistrzostwach Powiatu .

Drużyny z miejsc I – III otrzymały dyplomy, medale, puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej wręczali: Renata Świątkowska – Wrona i Mateusz Kabat.

źródło: MGOSiR