Piątek, 3 maja 2024 roku
Aleksandra, Antoniny, Marii, Marioli

Mistrzostwa Powiatu – mini piłka nożna

29 kwietnia 2013 | Brak komentarzy

9.04.2013 r. na dąbrowskim Orliku przeprowadzone zostały Mistrzostwa Powiatu w mini piłce nożnej. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Powiatu przystąpiły mistrzowskie drużyny z naszych gmin: Sz.P. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, Sz.P. Olesno, Sz.P. Mędrzechów, Sz.P. Szczucin, Sz.P. Bolesław, Sz.P. Luszowice.

Mecze rozegrane zostały w grupach, systemem każdy z każdym, 2 x 6 minut.

Nr 1 D.T. – Luszowice – 0 : 1

O kolejności miejsc wyjścia z grupy zadecydowały rzuty karne pomiędzy drużynami z Olesna i Luszowic – wynik 2 : 1 dla Luszowic

I miejsce – Luszowice

II miejsce – Olesno

Półfinały

Szczucin – Olesno – 0 : 1

Luszowice – Nr 2 D.T. – 1 : 2

Mecz o III miejsce

Szczucin – Luszowice – 1 : 1 – rzuty karne – 1 : 2 dla Luszowic .

Mecz o I miejsce

Olesno – Nr 2 D.T. – 0 : 0 po dogrywce – 1 : 0

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej z Olesna prowadzona przez Pawła Piotrowicza w składzie: Karol Strycharz, Norbert Szopa, Mariusz Ziemian, Tomasz Owsiak, Przemysław Wnęk, Piotr Kądzielawa, Szymon Kiwior, Krystian Łapa, Krystian Skowron, Eryk Grabka, Bartosz Rodak.

II miejsce V-ce Mistrz Powiatu – Sz.P. Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce – Sz.P. Luszowice

IV miejsce – Sz.P. Szczucin

Królem strzelców turnieju został Mateusz Proczka ( 5 bramek ) zawodnik drużyny ze Sz.P. w Szczucinie.

Nagrody – puchary, medale, dyplomy w imieniu starosty Tadeusza Kwiatkowskiego wręczał Michał Aksamit – sędzia turnieju, asystowała mu Anna Chmura – sędzia stolikowy.

źródło: MGOSiR